Close

Pohyb môže pomôcť žiť lepšie. Preto sme vám pripravili to najlepšie, čo poznáme zo sveta cvičenia.

IMG_7004
SCHWINN CYCLING

Aeróbny program cvičenia na stacionárnom bicykli, ktorý disponuje bohatým zásobníkom cvikov a veľkým priestorom pre hru so záťažou. Program SCHWINN CYCLING sa zameriava na rozvoj a rast výkonnosti, redukciu hmotnosti a formovanie postavy, zlepšenie imunitného systému. Je tréningom kardiovaskulárneho systému, sily a vytrvalosti.

SCHWINN CYCLING je našim TOP programom a prežívame pri ňom veľa zábavy a občas je skúškou toho, čo dokážeme, no keď si spolu siahneme na dno svojich síl, zrazu zbadáme, koľko toho ešte zvládneme. SCHWINN prináša radosť a vyplavujú sa pri ňom mnohé endorfíny. Zabezpečuje kvalitný tréning pre každého bez rozdielu veku. Je výbornou súčasťou rehabilitačného procesu a rekonvalescencie po úrazoch.


IMG_6937
PILATES

Cvičenie PILATES je najúčinnejší tréningový program zameraný na udržanie kondície, zlepšenie pohybového systému, ako aj na zdokonalenie koordinácie pohybov a správneho postoja tela. PILATES posilní telo a prispeje k zvýšeniu sebadôvery. U nás sa môžete zažiť, čo je to precíznosť pohybov. Ak máte chuť zažiť dokonalé cvičenie, REFREŠácky PILATES je to najvhodnejšie pre vás.

IMG_6925
FIT BALANCE

Komplexné cvičenie s využitím vlastného tela a zaujímavých cvičebných pomôcok, ktoré môžete mať aj doma? FIT BALANCE využíva cviky, ktoré zapájajú celé telo, čo veľmi pomáha každodenným pohybom. V REFREŠi sa spoločne naučíme, ako svoje každodenné bežné pohyby robiť tak, aby naše telo, čo najmenej trpelo a získavalo každý deň naopak možnosť sa rozvýjať,  predchádza bolestiam chrbta. Pravidelné cvičenie FIT BALANCE prispeva k redukcii telesnej váhy, zlepšuje flexibilitu a držanie tela. Doporučujeme ho pre všetky vekové kategórie.

SENIOR FIT

Je komplexné cvičenie pre ľudí staršieho veku, ktorí chcú zostať v dobrej kondícii. Vyváženou kombináciou cvikov zameraných na zlepšenie flexibility, sily a vytrvalosti dostanete vaše telo a myseľ do pohody a každodenné činnosti sa pre vás stanú hračkou. Pravidelným tréningom s nízkou záťažou zvrátite čas a budete sa cítiť o poznanie mladšie.

Náš cvičebný program SENIOR FIT ponúka širokú paletu cvikov, ktoré zvládne každý. Príďte zažiť skvelý pocit z cvičenia, ktoré zlepšuje zdravie, náladu a vracia vás späť do hry!

CVIČENIE PRE ZDRAVÝ CHRBÁT

Bolesti chrbta vytvárajú v našom živote mnohé obmedzenia. Jediným účinným spôsobom ako im predchádzať je pravidelný pohyb. CVIČENIE PRE ZDRAVÝ CHRBÁT tvorí komplex uvoľňovacích, posilňovacích a stabilizačných cvikov, ktoré udržujú chrbát a chrbticu v dobrom stave a v správnom nastavení počas pohybu.

Ak už nechcete cítiť bolesti chrbta, CVIČENIE PRE ZDRAVÝ CHRBÁT je to pravé, čo potrebujete. Cvičenie je určené všetkým, ktorí povedali bolestiam chrbta dosť!

CVIČENIE PARKONSONIKOV

Parkinsonova choroba je jedným zo závažných neurologických ochorení. Pravidelným cvičením dokážu ľudia s Parkinsonom zmierniť príznaky tohto ochorenia. CVIČENIE PARKINSONIKOV je systém cvikov, ktoré zmierňujú tremor, uvoľňujú stuhnuté svalstvo a vrátia pohybu normálny priebeh a zlepšia stabilitu a koordináciu. Cvičenie parkinsonikov v REFREŠi je určené tým, čo sa odmietli vzdať a nechcú v tom zostať sami!

CVIČENIE ESEMKÁROV

Sclerosis multiplex je ochorenie, kde pravidelný pohyb a strečing zohrávajú veľkú úlohu v udržaní dobrého zdravotného stavu. Pravidelným strečingom a ľahkým posilňovaním sme schopný udržať toto ochorenie pod kontrolou. Na CVIČENIACH ESEMKÁROV si uvoľnite stuhnuté svalstvo, zlepšíte rovnováhu a zľahka posilníte dôležité svalové skupiny. Cvičenie esemkárov je tu pre tých, čo sa rozhodli bojovať a nevzdať sa!

CVIČENIE ESEMKÁROV

Sclerosis multiplex je ochorenie, kde pravidelný pohyb a strečing zohrávajú veľkú úlohu v udržaní dobrého zdravotného stavu. Pravidelným strečingom a ľahkým posilňovaním sme schopný udržať toto ochorenie pod kontrolou. Na CVIČENIACH ESEMKÁROV si uvoľnite stuhnuté svalstvo, zlepšíte rovnováhu a zľahka posilníte dôležité svalové skupiny. Cvičenie esemkárov je tu pre tých, čo sa rozhodli bojovať a nevzdať sa!

CVIČENIE DYSTROFIKOV

Muskulárna dystrofia je ochorenie, kde pravidelné cvičenie zabraňuje rýchlemu rozvoju symptómov. CVIČENIE DYSTROFIKOV v sebe zahŕňa nenáročné posilnenie trupového svalstva a svalstva končatín, uvoľnenie skrátených svalov. Jednoduchými ale účinnými cvikmi sa snažíme o udržanie čo najlepšej možnej kondície. Cvičenie dystrofikov je určené tým, čo odmietajú prehrávať a nepovažujú nič za stratené!

CVIČENIE DIABETIKOV

Diabetes mellitus je ochorenie, ktoré je neporovnateľné s inými diagnózami. Nebolí, ale hrozí vážnymi zdravotnými komplikáciami. Samotný diabetik môže ovplyvniť jej priebeh, vývoj a prognózu. Pri pravidelnom cvičení dochádza nielen k zlepšeniu fyzického stavu ,ale aj psychickej pohody. Pohyb je život a život je pohyb. Nikdy nie je neskoro urobiť krok správnym smerom. Tak vykročte k nám do REFREŠu a dostaňte hladinu glukózy v krvi do normálu.