KLASICKÁ MASÁŽ

KLASICKÁ MASÁŽ patrí medzi najstaršie spôsoby masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Využíva éterické oleje a iné vonné látky na dosiahnutie zmeny emocionálneho stavu, nálady, procesu poznávania a zdravia. Využitie éterických olejov kombinujeme s rôznymi masérskymi technikami a tak docielime hĺbkové uvoľnenie a relaxáciu organizmu. Špeciálne oleje a vône uvoľnia vaše telo a myseľ.

MEDOVÁ MASÁŽ

Táto veľmi obľúbená masáž zbavuje telo toxínov, pôsobí až do hĺbky tkanív, čím oživuje celý organizmus. Vďaka špeciálnej technike tak obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu a spúšťa liečivé procesy v tele. Je veľmi príjemná, uvoľňujúca a zároveň pôsobí ako peeling – zjemňuje a hydratuje pokožku.

BANKOVANIE

Je veľmi starou alternatívnou liečebnou metódou z čínskej medicíny, pri ktorej sa aplikujú na telo banky (sklenené poháriky) s cieľom prekrvenia svalov, prečistenia krvi, zlepšenie krvného obehu a funkcie nervového systému. Veľmi účinne pôsobí aj na rôzne bolesti a stuhnuté svalstvo, závraty, reumatizmus, astmu, celulitídu, chronickú únavu, bolesti hlavy a hypertenziu. Detoxikuje organizmus. Ak chcete zažiť rýchly a efektívny spôsob regenerácie organizmu a nebojíte sa ohňa, BANKOVANIE bude pre vás fantastickým zážitkom.